این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

یونیفل تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک لبنان را محکوم کرد

نیروهای سازمان ملل در لبنان تجاوز مرزی رژیم صهیونیستی به یک پاسگاه ارتش لبنان که منجر به زخمی شدن یک نظامی شد، را محکوم کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، نیروهای چند ملیتی سازمان ملل مستقر در جنوب لبنان تجاوز ارتش اشغالگر قدس به لبنان که ظهر دیروز بر ضد یکی از مراکز ارتش در منطقه السدانه و شبعا انجام گرفت را محکوم کرده و آن را نقض قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت دانستند.
یونیفل در بیانیه‌ای که دیشب منتشر کرد، اعلام کرد که این تجاوز منجر به زخمی شدن یکی از نیروهای نظامی لبنانی شده که به بیمارستان مرجعیون منتقل شده است، البته حال وی خطرناک نیست، اما تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.

فرماندهی ارتش لبنان نیز با صدور بیانیه‌ای در تشریح این اتفاق اعلام کرد که در ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه ظهر [دیروز] یکی از مراکز ارتش در منطقه السدانه- شبعا از سوی یک مرکز دشمن اسرائیلی در طرف مقابل هدف تیراندازی قرار گرفت که به زخمی شدن یکی از نظامیان لبنانی منجر شد که البته جراحت وی شدید نیست.

بر اساس این بیانیه، بلافاصله بعد از این اتفاق نیروهای یگان های ارتش در منطقه حاضر شدند و اقدامات دفاعی مناسب را انجام دادند. این اتفاق همچنین با هماهنگی با نیروهای موقت سازمان ملل در لبنان نیز پیگیری می‌شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.