این مطلب ۱۱۱ بار خوانده شده

حضور همه جانبه سپاه در تمامی عرصه های مورد نیاز انقلاب

نسخه مناسب چاپ

در این یادداشت آمده است: از روزی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دستور امام راحل تشکیل شد در همه عرصه ها چه جنگ تحمیلی چه عرصه های اقتصادی و هر زمینه ای که ایران اسلامی به آن نیاز دارد، حضور همه جانبه داشته است که می توان به جنگ تحمیلی، مبارزه با تهاجم فرهنگی، مقابله با فتنه۸۸، مقابله با نفوذ و جنگ نرم، اقتصاد مقاومتی و سازندگی کشور و ... اشاره کرد.

اگر بخواهیم اهمیت سپاه را در پیشبرد اهداف نظام در یک جمله بیان کنیم به جمله امام راحل(ره)بسنده میکنیم که اگر سپاه نبود کشور هم نبود و این خود نشانه اهمیت حضور سپاه دردفاع از نظام اسلامی است.

ماموریت و مسئولیت سپاه طبق اصل ۱۵۰ قانون اساسی تنها به داخل کشور محدود نمی شود و هر جا لزوم حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی احساس شود، سپاه بیدریغ حضور خواهد یافت.

یقینا به خاطر اطاعت محض سپاه از فرامین ولایت و دلاورمردی های سبزپوشان سپاه در عرصه های زمینی، هوایی، دریایی، هوافضا و امنیت است که دشمنان حتی تصور کوچکترین حمله به خاک گوهرخیز ایران اسلامی را به ذهن پوشالی خود راه نخواهند داد.

جا دارد یاد و خاطره شهدای گرانقدر سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین بخصوص ۶ هزار شهید استان قم و شهید مهدی زین الدین، ۱۰ پاسدار شهید سپاه قم در سردشت و شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) در سوریه را گرامی بداریم و به ارواح پاک آنان درود بفرستیم.

هادی زینی وند

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.