۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۸
جمعی از خواهران دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم همزمان با سالروز گرامیداشت شهدای ترور، با خانواده روحانی شهید، حجت الاسلام سیدمهدی تقوی دیدار کردند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۵۰
در اولین جشنواره ملی جهادگران صورت گرفت:
​در اولین همایش ملی جهادگران بسیجی کشور، دانشجویان بسیجی استان قم موفق به کسب دو رتبه برتر کشوری شدند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۳
طی مراسمی و با حضور فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی و مسئولان دانشگاه پیام نور قم مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۱۷
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قم صورت می پذیرد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم جهت اعزام کاروان های راهیان نور دانشجویی غرب کشور ثبت نام می کند.
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۶
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم با صدور بیانیه ای اعلام کرد: تا نابودی کامل غده سرطانی اسرائیل مبارزه همچنان ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۹
با حضور بسیجیان جهادگر برگزار شد؛
گروه های جهادی شهید زین الدین دانشگاه آزاد قم مراسم شب های قدر را در روستاهای چشمه شور و نعمت آباد درکیلومتر۴۵ اتوبان قم تهران برگزار کردند.
۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۲
در پی فاجعه کابل منتشر شد؛
به دنبال حادثه تروریستی پنج شنبه گذشته در کابل افغانستان که منجر به شهادت و زخمی شدن صدها تن از مسلمانان بی گناه و روزه دار شد جمعی از دانشجویان قمی این حادثه تروریستی را محکوم و با مردم افغانستان ابراز همدردی کردند.
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۱:۲۶
در پی حادثه ساختمان پلاسکو تهران منتشر شد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم به مناسبت حادثه ساختمان پلاسکو بیانیه ای منتشر کرده است
۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۰۱:۰۱
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی قم صورت گرفت:
معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري قم در همايش هجوم خاموش كه در دانشگاه قم برگزار شد، گفت: شكايات مردم از سوء استفاده‌گران فضاي مجازي شدت يافته است و مردم به هيچ وجه به شبكه‌ها و كاربران مجازي اعتماد نكنند
۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۹
توسط مسؤول بسیج دانشجویی استان قم صورت گرفت
مسؤول بسیج دانشجویی استان قم برنامه‌های مختلف بسیج دانشجویی استان قم در دانشگاه‌های مختلف این استان را اعلام کرد/ برگزاری همایش بزرگ «شکوه هجرت» ویژه دانشجویان جهادگر در دانشگاه قم
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۵:۴۴
مسؤول تربیت‌ بدنی ناحیه بسیج دانشجویی استان قم خبر داد
مسؤول تربیت‌ بدنی ناحیه بسیج دانشجویی استان قم گفت: هجدهمین دوره از این مسابقات سراسری با درخشش دانشجویان شناگر قمی به پایان رسید.
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۵
به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان قم به مناسبت روز جهانی استکبار ستیزی بیانیه ای را منتشر کرده است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۶
جهادگر بسیجی مطرح کرد؛
بنا به فرمایشات رهبری، یک گروه جهادی ۵۶ نفره از دانشجویان بسیجی اعم از خواهران و برادران، جهت خدمت رسانی به اهالی روستاهایی همچون خلج آباد، خدیجه خاتون، نیزار، چاله گنبد و حسین آباد قم اعزام شدند که صحبت هایشان شنیدنی و شیرین است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۲۲:۰۳
حاج حسین یکتا در طرح خط امام خواهران استان قم:
حاج حسین یکتا در طرح خط امام خواهران استان قم گفت: در نقاط مختلف جهان سرپنجه‌های انقلاب گسترش یافته و به نقطه نقطه جهان پیام انقلاب رسیده است و همه اینها به برکت خون شهدا است
۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۲۱:۵۷
مسئول بسیج سازندگی بسیج دانشجویی قم:
مسئول بسیج سازندگی بسیج دانشجویی قم گفت: اینکه ما در کشور عراق به ارائه خدمات جهادی می‌پردازیم منوط به این نیست که کشور و استان خودمان منطقه نیازمند به کمک نداشته باشد؛ اما در بحث فرهنگ‌سازی این روحیه جهادی تسری پیدا می‌کند، چون ترسیم آینده ما ترسیم جامعه مهدوی است.

صفحات