حضور کارگران بسیجی قم بر مزار شهید برونسی در مشهد مقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، اردوی پنج روزه بسیج کارگری حوزه شهید تندگویان قم در حالی برگزار شد که مشتاقان زیارت مضجع شریف رضوی با حضور در حرم آن امام همام و تشکیل حلقه صالحین با محوریت امام شناسی و فضیلت زیارت امام رضا(ع)، ایمان خود را تازه کردند و بر حرکت در مسیر پرمهر اهل بیت(ع) عزمی دوباره نمودند.

دومین کاروان بسیج کارگری قم عازم مشهد مقدس شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، دومین کاروان زیارتی فرهنگی مشهد مقدس. متشکل از 96 نفر از فعالان حلقه های صالحین حوزه شهید تندگویان بسیج کارگری قم به صورت خانوادگی عازم زیارت مشهدالرضا(ع) شدند.

مسئول سازمان و حوزه بسیج کارگری در مراسم بدرقه این کاروان حضور داشتند.

جلسه شورای اندیشه و همفکری بسیج کارگری قم برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در دومین جلسه شورای اندیشه و همفکری سازمان بسیج کارگری استان قم که با محوریت بررسی مشکلات و معضلات بخش صنعت و با حضور امیر آبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و احمد بیطرفان معاون اجرایی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) برگزار شد، هر یک از مدیران بخش صنعت به بیان بخشی از مشکلات واحد خود پرداختند.

انتصاب جدید در سازمان بسیج کارگری قم/ دیدار با خانواده های شهدا

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، محمود مرادی سرپرست سازمان بسیج کارگری قم به همراه تنی چند از مسئولان این سازمان و حوزه شهید تندگویان و بسیجیان پایگاه منتظران ظهور، در منازل شهیدان والامقام حسن و محمد خاکدامن، محمد جواد خاکباز نوش آبادی، رضا ساده، تیمور گلاب عین آبادی، مهدی قربان زاده و علی قائمی حضور یافتند و نسبت به مقام شهدا و صبر و استقامت آنان ادای احترام کردند.

تاکید بر مولفه های اقتصاد مقاومتی در پایگاه های بسیج کارگری قم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مرادی سرپرست سازمان بسیج کارگری استان قم به همراه فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان این سازمان، طی بازدیدهای جداگانه از شرکت صنایع شیر ژال و شرکت غله و سیلوی استان قم، موضوع اقتصاد مقاومتی، تشکیل حلقه های صالحین بسیج کارگری، راهکارهای حل مشکلات اقتصادی، کمک به جبهه مقاومت و مشارکت کارگران بسیجی را در این زمینه ها مورد تاکید قرار داد.

استادیار حلقه های صالحین بسیج کارگری قم معرفی شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در جلسه حلقه مربیان صالحین سازمان بسیج کارگری استان که عصر روز گذشته در محل ناحیه امام رضا(ع) قم برگزار شد، مرادی مسئول و حجت الاسلام شفیعی سرمربی سازمان توصیحاتی در مورد چارت جدید سازمان بسیج کارگری و حلقه های صالحین ارائه دادند.

شهید شاخص بسیج کارگران استان قم انتخاب شد/ تصاویر

محمود مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم درباره انتخاب «شهید علی صادقی کبیر» به عنوان شهید شاخص بسیج کارگران قم اظهار داشت: به منظور ادای دین به این شهید بزرگوار تلاش شد تا با پیگیری‌های مستمر و جمع‌آوری اسناد و مدارک در سال جاری برنامه‌هایی برای معرفی جنبه‌های مختلف شخصیتی و معرفتی این شهید برگزار شود. شهید شاخص بسیج کارگران استان قم انتخاب شد   وی افزود: برای گام نخست با ه

به همت سازمان بسیج کارگری قم انجام می شود؛ ایستگاه مطالعه در جوار مزار شهدای مدافع حرم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، به همت سازمان بسیج کارگری و در راستای اعتلای فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی و با همکاری معاونت تبلیغی و آموزشی حوزه علمیه و سازمان آرامستانهای استان قم(بهشت معصومه(س)) و در کنار مزار شهدای گمنام و مدافعین حرم عصر پنج شنبه و جمعه هر هفته، ایستگاه مطالعه برگزار می شود.   این برنامه در دو سطح کودکان و اولیای آنها برنامه ریزی و اجرا می شود و در بخش برنامه های کودکان می توان به ایستگاه رنگ آمیزی، طرح سوالات قرآنی و معارفی جهت انگیزه سازی و ارتقای سطح فرهنگی کودکان اشاره کرد و در بخش دوم و برنامه ریزی برای والدین می توان به غرفه پاسخگویی به سوالات

تجلیل از کارگران نمونه در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، همزمان با دومین روز از هفته کارگر و بسیج کارگری، به همت پایگاه شهید طهرانی مقدم مستقر در شرکت ایمن جام صالحی تولید کننده شیشه های نشکن و سکوریت مراسم بزرگداشت روز کارگر و تجلیل از کارگران نمونه برگزار شد.    در این برنامه حسین بابایی، مسئول سازمان بسیج کارگری استان قم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای خوب این شرکت و کارگران آن در خصوص بسیج و جنگ اقتصادی که افسران و سربازان آن مدیران و کارگران می باشد، بیان داشت: این جنگ کمتر از دفاع مقدس و رویارویی با دشمن در هشت سال نیست و هر کارخانه و شرکتی که به هر عنوان تعطیل شود ما یک خاکریز را به دشمن د

حضور فرماندهان بسیج کارگری در دوره هم اندیشی مشهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، 11 فرمانده پایگاه های مقاومت حوزه بسیج کارگری شهید تندگویان به همراه سید رضا موسوی فرمانده حوزه در دوره چهار روزه هم اندیشی فرماندهان بسیج در مشهد مقدس حضور یافتند.

حجت الاسلام شاکری از آزادگان هشت سال دفاع مقدس نیز در جمع فرماندهان بسیج کارگری حضور دارد.

دوره مذکور با حضور سایر فرماندهان پایگاه ها و حوزه های بسیج استان، از تاریخ بیستم تا بیست و سوم بهمن در مشهد برگزار شد.