۲۰۱۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۲۰۱۸/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۱
مسئول بسیج کارمندان قم:
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: کمک به ایجاد تحول اداری در دستگاه های اجرایی استان بر مبنای نهادینه کردن فرهنگ خدمت به مردم از جمله هدف های سازمان بسیج کارمندان قم است.
۲۰۱۷/۰۹/۲۷ - ۱۶:۴۰
آیت الله حسینی بوشهری:
امام جمعه قم گفت: بسیج به عنوان حامی انقلاب شناخته شده است و یک بسیجی نیز وظیفه دارد به صورت دلسوزانه از انقلاب حمایت کند.
۲۰۱۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۱
رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور:
رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان یک ارزش شناخته شود که متاسفانه در بسیاری از ادارات شاهد این هستیم که کارمندان اندکی در نمازهای جماعت شرکت می‌کنند.
۲۰۱۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۸
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم :
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم گفت: این استان ۹۲ شهید کارمند تقدیم نظام اسلامی کرده است و ۸۵ درصد کارکنان ادارات قم نیز بسیجی هستند.
۲۰۱۵/۰۸/۳۱ - ۱۵:۱۸
همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر؛
سردار مهدی مهدوی‌نژاد فرمانده سپاه استان قم در همایشی به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر از مدیران و کارمندان بسیجی نمونه این استان تقدیر کرد.
۲۰۱۵/۰۸/۳۱ - ۱۵:۱۳
فرمانده سپاه استان قم:
فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: ‌هر فردی که مسئولیت اجرایی دارد نمی‌تواند خط امام خمینی(ره) را برای مردم تشریح کند بلکه خط امام را باید از فرامین رهبر انقلاب اسلامی دریافت کرد.
۲۰۱۵/۰۸/۳۱ - ۱۵:۱۱
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم گفت: در سال جاری ۵۰ حلقه معرفت در سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم آغاز به کار کرده است و اکنون ۶۰۰ حلقه صالحین با محوریت مسائل مختلف فرهنگی در ادارات مختلف استان برگزار می‌شود.
۲۰۱۵/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۶
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم:
مسئول بسیج کارمندان قم با اشاره به هفته دولت و روز کارمند گفت: همایش بسیج کارمندان ۸ شهریور برگزار می شود.
۲۰۱۵/۰۵/۲۶ - ۲۱:۲۱
به همت سازمان بسیج کارمندی سپاه استان قم؛
همایش بزرگ میثاق با ولایت به همت سازمان بسیج کارمندی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در قم برگزار می شود.
۲۰۱۵/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۱
رئیس سازمان بسیج کارمندان استان قم:
رئیس سازمان بسیج کارمندان استان قم گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم با برپایی خیمه‌های معرفت گام مهمی در راستای تحقق فرمایشات و تاکیدات فرهنگی رهبر معظم انقلاب بر می‌دارد.
۲۰۱۵/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۷
با حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان استان قم؛
مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی با حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در مدرسه دخترانه روستای سراجه قم برگزارشد.
۲۰۱۵/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۱
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم مطرح کرد؛
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم گفت: تا پایان اسفندماه به همت اداره‌ها و دستگاه‌های مختلف استان قم ۱۴ هزار نهال در حدفاصل کوه خضر نبی و مسجد مقدس جمکران کاشته می شود.
۲۰۱۵/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۳
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم:
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم، بسيج را بعنوان يك سرمايه انساني مستعد و كارآمد برشمرد و گفت: امروز مي توان با فرهنگ و روحيه بسيجي و با تكيه بر دين مبين اسلام بر تمامي مشكلات فائق آمد.
۲۰۱۴/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۷
مسئول بسيج كارمندان استان قم:
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قم گفت: كاشت شش هزار نهال و درخت در بوستان زائر كه به منظور يادبود شش‌هزار شهيد استان با همت و تلاش شهردار قم و كاركنان شهرداري است كه اين اقدام شهرداري قابل تقدير و تشكر است.
۲۰۱۴/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۷
گزارش تصویری؛
کارمندان بسیجی استان قم با آرمان های شهدا تجدید بیعت کردند.

صفحات