بسیج کارمندان قم به دنبال نهادینه کردن فرهنگ خدمت است

حسین حسن پور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، بیان کرد: سازمان بسیج کارمندان استان قم بر اساس سیاست‌های ابلاغی به دنبال تقویت فرهنگ خدمت بی منت به مردم و تربیت نیروی انسانی در تراز آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
وی افزود: دولت اسلامی از مجموعه کارمندان آشنا به مبانی انقلاب و ارزش‌های اسلامی، شکل می‌گیرد و به همین علت سازمان بسیج کارمندان استان قم، فعالیت‌های گسترده‌ای را در مسیر جذب، آموزش و سازماندهی کارمندان آغاز کرده است تا سلامت اداری استان بیش از پیش ارتقا یابد.

بسیجیان باید دلسوزانه از انقلاب حمایت کنند/کارمندان ادارات در حل مشکلات مردم از یکدیگر سبقت بگیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار با اعضای بسیج استانداری قم که ظهر امروز در دفتر جامعه مدرسین برگزار شد، با اشاره به اینکه همه تلاش بسیجیان باید در راستای جلب رضای خدا و اهل بیت(ع) باشد، اظهار کرد: واژه بسیجی یک واژه مقدس است و امروز در جامعه ما بسیجی بودن یک افتخار است.

وی افزود: در واژه بسیج معانی مختلفی مانند مسؤولیت پذیری، ایثار، اخلاص، گذشت، احکام شریعت، دلسوزی برای اسلام و انقلاب و خیرخواه جامعه بودن نهفته است که یک بسیجی واقعی باید تمام این معانی را در وجود خود داشته باشد و به آن‌ها عمل کند.

نماز اول وقت در ادارات باید به عنوان ارزش شناخته شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم, سید صادق ناوندی در دیدار با شهردار قم با اشاره به اینکه هدف اصلی انقلاب اسلامی تبلور و احیای تمدن نوین اسلام است، اظهار داشت: بیش از 35 سال است که از انقلاب می‌گذرد اما زمین تحت مدیریت و تمدن غرب است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 3 میلیارد نفر از انسان‌های جهان اطلاعی از خداوند ندارند و بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون نفر که یکی از ادیان الهی را پرستش می‌کنند دین ندارند.

قم 92 شهید کارمند تقدیم نظام اسلامی کرده است/ 85 درصد کارمندان قمی بسیجی اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی بولحسنی در حاشیه برگزاری همایش بزرگ میثاق با ولایت در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درگفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با شرکت بیش از 600 تن از بسیجیان کارمند و جمعی از مدیران دستگاه های قم به منظور تجدید عهد و پیمان دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان های شهیدان برگزار شد.

مدیران و کارمندان بسیجی نمونه در قم تقدیر شدند

همایش روز قشر بسیج کارمندان استان قم ظهر یکشنبه به مناسبت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در سالن همایش شهرداری مرکز قم برگزار شد و سردار مهدی مهدوی‌نژاد فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) در حاشیه این همایش از مدیران و کارمندان بسیجی نمونه تقدیر کرد.

انقلاب اسلامی به عنوان هدیه‌ای الهی به مردم ایران سپرده شده است / بسیجیان انقلاب اسلامی امام و رهبر خود را به خوبی شناخته‌اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی مهدوی‌نژاد در همایش روز قشر بسیج کارمندان سپاه استان قم که ظهر یکشنبه در سالن همایش شهرداری مرکز قم برگزار شد، با اشاره به سیره زندگی امام رضا(ع) مطرح کرد: ایشان در نزدیکی خراسان حدیث سلسله‌الذهب را بیان کردند اما برخی در آن دوران به علت نداشتن بصیرت نتوانستند مفهوم این حدیث را به درستی درک کنند.

برگزاری 600 حلقه صالحین در ادارات استان قم/ اعزام 1800 نفر به راهیان نور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی بوالحسنی در همایش روز قشر بسیج کارمندان سپاه استان قم که ظهر یکشنبه در سالن همایش شهرداری مرکز قم برگزار شد، با تاکید بر اینکه بسیجیان در عرصه‌های مختلف جامعه اسلامی نقش تاثیرگذاری را بر عهده دارند ابراز کرد: در سال جاری 1800 نفر از بسیجیان سازمان بسیج کارمندان سپاه استان قم به همراه خانواده‌های خود به سفرهای راهیان نور اعزام شده‌اند.

همایش روز قشر بسیج کارمندان 8 شهریور ماه در قم برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مهدی ابوالحسنی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هر ساله به مناسبت پاسداشت 21 هزار شهید کارمند کشور و 92 شهید کارمند استان و گرامیداشت یاد و خاطره ولت در هفته دولت برگزار می شود .

وی افزود: هر ساله این همایش همزمان با چهارم شهریور و روز کارمند برگزار می شدکه امسال استثنا این مراسم در هشتم شهریور همزمان با روز شهادت شهیدان رجایی و با هنر با حضور مسئولین کشوری و استانی در قم برگزار می شود.

همایش بزرگ میثاق با ولایت در قم برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، به مناسبت فرارسیدن اعیاد مبارک شعبانیه، همایش بزرگ میثاق با ولایت به همت سازمان بسیج کارمندی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در قم برگزار می شود.

در این همایش که از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 6 خرداد ماه سال جاری برگزار می شود، گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

گفتنی است همایش بزرگ میثاق با ولایت در سالن همایش های سازمان اوقاف و امورخیریه استان قم واقع در خیابان 15 خرداد، میدان شهید صادقی برگزار خواهد شد.

طرح آرامش بهاری گامی در راستای تحقق تاکیدات رهبری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم به نقل از ستاد خبری طرح آرامش بهاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، مهدی بوالحسنی در جریان بازدید از خیمه معرفت مزار مقدس شیخان اظهار کرد: از مجموعه اداره کل اوقاف قم به ویژه حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مقدم تشکر می‌کنم که در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌ فرهنگی نخستین گام را برداشته‌اند.

وی افزود: خیمه معرفت مزار مقدس شیخان، مجموعه‌ای فرهنگی است که در مکانی ارزشمند برپا شده و در حقیقت ادامه ‌دهنده راه شهدا در تربیت معنوی و فرهنگی جامعه محسوب می‌شود.