آخرین جلسه قرآنی حلقه صالحین شهید عباس حاجی زاده با حضور‌ حجت الاسلام علیزاده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، جلسات قرآنی پایگاه بسیج شهید عباس حاجی زاده در ماه مبارک رمضان میزبان مسئولان و مدیران استانی بود. انگیزه، علاقه و پشت کار نوجوانان در یادگیری قرآن در این مجموعه ورزشی موضوعی بود که در تمامی این جلسات کاملا نمایان و تحسین برانگیز بود

ورزشکاران همگام با مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد

داود هاشمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، با اشاره به برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از برنامه های این سازمان برگزاری محافل انس با قرآن در باشگاه های ورزشی است که در هر جلسه یکی از اساتید برجسته قرآنی استان دعوت به عمل می آید که با حضور در حلقه های صالحین باشگاه ها و رشته های مختلف ورزشی مسابقات قرآنی و نیز قرائت قرآن نیز برگزار می شود.   وی برگزاری کلاس های آموزشی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم را از دیگر برنامه های این سازمان دانست و افزود: برنامه حفظ  10 سوره از جز 30 قرآن هم از برنامه های اجرایی دیگر است.   مسئول سازمان بسیج ورزشکار

برتری تیم مقاومت بسیج مقابل سفیر قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم به نقل از  روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، رقابت های لیگ دسته اول والیبال کشور با برگزاری رقابت های هفته چهارم پیگیری شد و تیم مقاومت بسیج در این هفته برابر سفیر قم به میدان رفت.

در ایین مسابقه که به میزبانی قمی ها برگزار شد، والیبالیست های مقاومت در یک بازی نزدیک توانستند با در پایان با نتیجه 3 بر 2 پیروز شوند.

مقاومت با این پیروزی 5 امتیازی شد تا در پایان هفته چهارم با دو برد و دو باخت در رده پنجم لیگ دسته اول والیبال کشور قرار بگیرد.

5 لیگ ورزشی و 12 مسابقه قهرمانی در استان قم اجرا میشود

 

به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، مدیر ورزش قهرمانی سپاه علی ابن ابی طالب(ع) در گفتگو با خبر نگار باشگاه خبر نگاران بسیج، از برگزاری 5 لیگ ورزشی و 12 مسابقه قهرمانی از سازمان تربیت بدنی سپاه در استان خبرداد.  ملاصادقی اظهار امیدواری کرد: با اجرای چنین برنامه هایی ضمن ایجاد شور و نشاط، ایجاد و تقویت روحیه خود باوری در بین جوانان و مخصوصا بسیجیان بیش از پیش داشته باشیم . وی با تأکید بر لزوم فراگیر شدن فرهنگ بسیج در بین خانواده بزرگ ورزش کشور  افزود: این مسابقات میتواند گام موثری برای اشاعه فرهنگ و تفکر بسیجی در هیئت های ورزشی باشد.