۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۵۵
بیانیه بسیج هنرمندان به مناسبت یوم الله ۹دی؛
ما هنرمان را خرج ولنگاری فرهنگی نمی کنیم و دست هایمان بر بوم سپید، نقشه های سیاه دشمن را نقاشی نمی کند.
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۲۰:۱۶
رئیس سازمان بسیج هنرمندان:
جذب هنرمندان ارزشی در سطح کشور و کادرسازی و تربیت هنرمند در طراز انقلاب اسلامی و نقش آفرینی در عرصه‌های هنری و ادبی با هدف تغییر موازنه هنری در جهت آرمان انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۵
جلب توجه هنرمندان برای حضور در خارج از اهداف دشمن است
سردار نقدی با بیان اینکه دشمن از حمله نظامی ناامید شده و تلاش می‌کند به وسیله فرهنگ و هنر نفوذ کند، گفت: امروز باید هنرمندان بسیجی باید نفوذ ناپذیر باشند و ضربه محکمی را به دشمن وارد کنند.
۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۰۰:۵۱
به همت حوزه هنری و بسیج هنرمندان قم صورت گرفت؛
کارگاه دو روزه‌ سومین جشنواره‌ تجسمی بسیج هنرمندان با حضور هنرمندان و اساتید رشته‌های نقاشی و نگارگری در حوزه هنری قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۹
به همت سازمان بسیج هنرمندان
مسئول انجمن هنرهای تجسمی سازمان بسیج هنرمندان قم گفت: سومین جشنواره هنرهای تجسمی قم به همت سازمان بسیج هنرمندان برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۷
سومین جشنواره هنرهای تجسمی سازمان بسیج هنرمندان قم برگزار می شود.
۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۹
به کوشش بسیج هنرمندان و حوزه هنری استان قم برگزار شد؛
عصر شعر «عفاف و حجاب» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین محمد زمانی و حضور جمعی از شاعران جوان استان در سالن سوره حوزه هنری استان قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۰
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم گفت: عصر شعر عفاف و حجاب امروز ساعت ۱۸ در سالن سوره حوزه هنری قم برگزار می‌شود.
۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۱
رئيس سازمان بسيج هنرمندان كشور:
رئيس سازمان بسيج هنرمندان كشور گفت: بيش از ۹۰ هزار هنرمند بسيجي كشور در اين سازمان فعاليت دارند و اين مجموعه بزرگ ‌ترين شبكه ادبي، هنري، مردمي، ارزشي و اسلامي در كشور است.
۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۰
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با شورای بسیج هنرمندان تاکید کرد؛
یکی از مراجع تقلید گفت: هنرمندان بسیجی باید آموزه‌های دینی را در قالب جلوه‌های هنری به مردم ارائه دهند تا میزان تاثیرگذاری این آموزه‌ها در میان مردم افزایش یابد.
۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۸
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم گفت: «محفل شعر انقلاب» با حضور محمدمهدی سیار دوشنبه ۲۶بهمن ماه برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۰۲/۳۰ - ۲۱:۱۴
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه استان قم گفت: ۱۶۰۰ نفر از هنرمندان استان قم در بسیج هنرمندان عضو هستند که در عضویت‌های عادی، فعال و کادر از مجموعه بسیج هنرمندان در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنند.
۱۳۹۴/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۴
مسئول سازمان بسیج هنرمندان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم قم گفت: ۲۲ نفر از شهدای جنگ تحمیلی که هنرمند بودند را در استان قم شناسایی کردیم و در حال شناسایی دیگر هنرمندان شهید هستیم.
۱۳۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۴
همزمان با روز هنر انقلاب اسلامی؛
همایش روز قشر بسیج هنرمندان پنجشنبه شب در سالروز شهادت شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی، با حضور جمعی از هنرمندان بسیجی استان قم در سالن همایش های خانه علم و فنون برگزار شد.
۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۲
سازمان بسیج هنرمندان استان قم:
سازمان بسیج هنرمندان در بیانیه ای به مناسبت ۹ دی آورده است: ۹دی تلاشی همه‌گیر برای اعاده وحدت اجتماعی‌ای بود که در تفکیک شرکت کنندگان پیروز و مغلوب انتخاباتی خدشه دار شده بود و استمرار این امر در یک دوره چند ماهه آسیب‌های فراوانی را به جامعه تحمیل کرده بود.

صفحات