۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۲۶
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور:
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور بابیان اینکه ۴۸ درصد مساجد کشور از وجود امام جماعت بی‌بهره‌اند، گفت: امامان جمعه نقش مؤثری در مدیریت مساجد و تربیت نیروهای بسیجی دارد که متأسفانه تعدادی از مساجد از این نعمت محروم هستند.
۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۲۰:۰۷
مبارزه و هیجان انقلابی تازمانی ادامه پیدا می کند که سنگر مهم انقلاب اسلامی که همان مسجد و پایگاههای معنوی انقلاب است در تراز اسلامی آن که مورد عنایت اسلام و پیامبر اعظم اسلام بود نگه داشته و جوانان و نوجوانان در آن پرورش یابند
۱۳۹۳/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۴
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه استان قم:
معاون بسیج مساجد و محلات سپاه استان قم گفت: روحانیون و فرماندهان پایگاه‌ها با ایجاد خلاقیت، جوانان را به سوی مسجد و پایگاه بسیج کشانده و آن‌ها را هدایت و سازماندهی کنند.
۱۳۹۳/۰۵/۰۸ - ۰۳:۳۶
نمایشگاه طاعون قرن(ماهواره) امشب با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) سپاه استان قم آغاز به کار کرد.
۱۳۹۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۰
مسئول بسیج مساجد و محلات استان قم:
مسئول بسیج مساجد و محلات استان قم گفت: بنا به پیشنهاد جمهوری اسلامی و با تصویب سازمان کنفرانس اسلامی ۲۱ آگوست برابر با ۳۰ مرداد به نام روز مساجد نامگذاری شده است.
۱۳۹۲/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج اقشار قم:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج اقشار سپاه علی بن ابیطالب(ع) قم گفت: امروز شیطان زمانه با تمام توان به میدان آمده و ایمانتان را نشانه رفته، مواظب باشید تا گول ظاهرش را نخورید.
۱۳۹۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۶
پایگاه‌های بسیج ستون فقرات و ستون اصلی خیمه محلات هستند و پایگاه‌های بسیج باید فراگیر باشد.
۱۳۹۱/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۴
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قم:
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه علی بن ابیطالب(ع) تصریح کرد: مردم بصیر ایران اسلامی با عشق به ولایت، در جبهه اقتصادی، مقاومت و پایداری می کنند.
۱۳۹۱/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۰
از سوی فرمانده بسیج مساجد و محلات سپاه علی بن ابی طالب (ع):
فرمانده بسیج مساجد و محلات سپاه علی بن ابی طالب(ع) در نشست خبری در آستانه روز جهانی مسجد، برنامه های هفته جهانی مساجد را اعلام کرد.