۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۴
سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان قم به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۸
مسؤول سازمان بسیج مداحان استان قم خبر داد
مسؤول سازمان بسیج مداحان استان قم گفت: سازمان بسیج مداحان به مناسبت ایام دهه فجر دو نشست روشنگری و بصیرتی با حضور اساتید برجسته حوزه علمیه برگزار کرده است.
۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۰
در همایش بسیج مداحان مطرح شد
آیت‌الله مکارم شیرازی: نقش مداحان و شاعران در جاودانه کردن وقایع تاریخی بسیار کلیدی و مهم است و آن‌ها از صدر اسلام برای زنده نگه‌داشتن اسلام فعالیت‌های بسیاری انجام داده‌اند.
۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۵
به همت سازمان بسیج مداحان
همایش بزرگ مداحان و هیات‌های مذهبی استان قم امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در مدرسه امام موسی کاظم(ع) برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۵
دوره دو روزه آموزشی مربیان نوگل حسینی که از شنبه ۲۱ مرداد در مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت قم آغاز شده بود، با سخنرانی رییس مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی به کار خود پایان داد.
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۷
با حضور اساتید برجسته کشوری
مسئول سازمان بسيج مداحان استان قم گفت: دوره آموزش مداحی سازمان بسیج مداحان با حضور جمعی از اساتید کشوری برای نخستین در قم برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۴
به همت سازمان بسیج مداحان قم
مراسم افتتاح نخستین دوره مداحی و ستایشگری اهل بیت(ع) به همت سازمان بسیج مداحان استان قم در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۹
در بیانیه سازمان بسیج مداحان قم مطرح شد؛
سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان قم با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ، آن را نمایش اقتدار یک ملت بصیر و بزرگ تحت هدایت های ولی فقیه توصیف کرد.
۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۵
در بیانیه سازمان بسیج مداحان قم آمده است؛
به تبعیت از فرمایشات حکیمانه امام حسین(ع)، هرگز با شیطان بزرگ سر یک سفره نخواهیم نشست و دست دوستی به دشمنان اسلام دراز نخواهیم کرد.
۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۰
مسئول سازمان بسیج مداحان استان قم:
به همت سازمان بسیج مداحان استان قم برای اولین بار در استان دوره تخصصی آموزش مداحی در سه سطح برای سنین ۶تا۱۲سال برگزار می شود.
۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۴
رئیس سازمان بسیج مداحان استان قم:
رئیس سازمان بسیج مداحان استان قم تصریح کرد: امروز یکی از افتخارات مداحان اهل بیت(ع) و هیئات مذهبی به این است که از فرمایشات امام و رهبری و مراجع تقلید تبعیت کرده و آن را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهند.
۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۴
حاج محمدرضا براتی شاعر پیشکسوت اهل بیت(ع) و عضو جامعه مداحان قم روز گذشته در قم درگذشت.
۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۸
سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی استان قم در بیانیه ای سالروز یوم الله ۹ دی را گرامیداشت.
۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۸
معاون سپاه علی‌ابن‌ابیطالب استان قم مطرح کرد
معاون سپاه علی ابن ابیطالب استان قم گفت: مداحان همواره باید سفارشات مقام معظم رهبری را مدنظر داشته باشند و اشعار انقلابی و پرمحتوا انتخاب کنند.
۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۲
رئیس سازمان بسیج مداحان و مدیران هیئت‌های مذهبی استان قم:
رئیس سازمان بسیج مداحان استان قم با تاکید بر لزوم عضویت مداحان در حلقه‌های صالحین تصریح کرد: سپاه و بسیج تاکید و توجه ویژه‌ای به طرح حلقه‌های صالحین دارند و از مداحان توقع داریم که در این حلقه‌ها عضو و سازماندهی شوند.

صفحات