۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۸
روز دوشنبه ۲۲ اسفند؛
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان قم گفت: این استان بیش از یکهزار شهید دانش آموز و فرهنگی تقدیم کرده است که یادواره این شهدا ۲۱ اسفندماه در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴
به همت کانون بسیج فرهنگیان شهید رجایی صورت گرفت
کارگاه آموزشی «خانواده و نقش والدین در تربیت کودکان» به همت کانون بسیج فرهنگیان شهید رجایی قم، روز پنجشنبه ۱۰ اسفند در سالن فرهنگ اداره آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۳:۲۷
به مناسبت دهه فجر؛
همایش بررسی «نقد معصومیت» به مناسبت ایام الله دهه فجر و با حضور فرهنگیان بسیجی ناحیه یک آموزش و پرورش قم در تالار آموزش خانه معلم قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۵
سازمان بسیج فرهنگیان استان قم با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم انقلابی بخصوص فرهنگیان بسیجی برای حضور در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۴۷
مسئول شورای راهبردی سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) روز گذشته با حضور در محل سازمان بسیج فرهنگیان استان قم عملکرد این سازمان را مورد بازدید و نظارت قرار داد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۱۶
با عنوان شهید «مجید عسکری» برگزار شد؛
دوره ضمن خدمت توانمندسازی «مربیان صالحین» فرهنگیان قم با عنوان دوره شهید مدافع حرم، شهید مجید عسکری جمکرانی، در مرکز آموزشی شهید آیت الله سعیدی برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱
فرهنگیان بسیجی ناحیه چهار آموزش و پرورش قم، طی مراسمی به مقام والای شهید گمنام دفاع مقدس ادای احترام کردند.
۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۴
همایش مربیان و سرگروه های حلقه های صالحین بسیج فرهنگیان ناحیه یک آموزش و پرورش قم، روز پنجشنبه ۱۳ مهر در سالن اجتماعات ناحیه برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۱
چهارمین جلسه کارگروه تخصصی تربیت و اخلاق بسیج فرهنگیان قم در محل سازمان بسیج فرهنگیان استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۱
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)؛
نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران در روزهای اخیر برای دفاع از امنیت کشور و مردم و با اتکاء بر شعار «ما می توانیم» سیلی محکمی به آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و ایادی تکفیری – تروریستی آنان در منطقه زدند و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاردند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۸:۴۲
همزمان با دهه فجر صورت گرفت؛
همایش فرهنگیان بسیجی استان قم با موضوع امر به معروف و نهی از منکر ظهر امروز پنجشنبه ۲۱ بهمن در سینما تربیت برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۲:۰۰
با حضور مسئولان سپاه و آموزش و پرورش قم
محمدرضا شکوریان طی مراسمی با حضور مسئولان سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) و آموزش و پرورش استان قم به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان استان معرفی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۵
معاون اجرایی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در هنرستان زینب کبری(س) محل تشکیل کارگاه آموزشی بصیرتی فرهنگیان ناحیه چهار آموزش و پرورش قم حضور یافت.
۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۰
در آستانه دهه ولایت و بصیرت صورت گرفت
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم در آستانه دهه ولایت و بصیرت با خانواده شهید سراجی از شهدای مدافع حرم در سپاه استان قم دیدار کرد.
۱۳۹۵/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۵
مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم مطرح کرد
مسؤول سازمان بسیج فرهنگیان استان قم گفت: اکنون بیش از ۸۰۰ حلقه صالحین را با عضویت اعضای این سازمان در استان داریم.

صفحات