۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۴
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون خبرداد:
رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: هم‌اکنون حدود ۱۴۰۰ پایگاه بسیج طلاب و روحانیون در حوزه‌های علمیه سراسر کشور فعال است و حدود ۱۵۰ هزار نفر در بسیج طلاب، اساتید و روحانیون عضویت دارند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۴
بسیج مدرسه علمیه معصومیه (س):
بسیج مدرسه علمیه معصومیه قم با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اعلام قدس به‌عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی، این اقدام را نشانه ضعف جبهه استکبار و در رأس آن آمریکا و رژیم غاصب صیونیستی دانست.
۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۹
مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) خبر داد:
مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) از اعزام یکهزار و ۳۲۳ «نفر ماه» روحانی تبلیغی به رده های مختلف سپاه در سراسر کشور در ایام ماه محرم خبر داد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۰
خشونت‌های وحشیانه افراطیون بودایی نسبت به مسلمانان میانمار در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر در حالی صورت میپذیرد که هر روز شاهد وقوع فجیع‌ترین جنایت‌ها بر ضد مسلمانان مظلوم این کشور هستیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۵
ویژه طلاب و روحانیان؛
همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی به همت مرکز عملیات سایبری تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع) ویژه طلاب برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷
سردار غیب پرور در قم:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نظام سلطه در برابر نظام مقدس اسلامی است و این‌ یک عرصه واقعی و عمیق است و تقابل فکری و عملی آن‌ها کاملاً در جریان است.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۲
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون:
حجت الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی با بیان این که درحال حاضر ۱۵۵ هزار نفر عضو بسیج طلاب می باشند گفت: باید روحیه محافظه کاری را کنار بگذاریم و منویات رهبر انقلاب را پی گیر باشیم.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲
آیت الله اعرافی در همایش مدیران حوزه و مسئولان بسیج طلاب:
عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه ‌حوزه انقلابی باید پاسخگوی نیازهای مردم و انقلاب باشد، تصریح کرد: سیاسی بودن نباید یک موضوع مذموم شمرده شود، چرا که سیاسی بودن مدال افتخار حوزه است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۳:۰۸
فرمانده تیپ امام جعفر صادق(ع)خبر داد:
در حال حاضر ۴۰۰ نفر از اساتید عضو بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم می باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۲:۲۶
فرمانده تیپ امام صادق(ع):
فرمانده تیپ امام جعفر صادق(ع) بر لزوم تاسی مسئولان کشور و دولت از گفتمان انقلاب و امام راحل تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۵
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم:
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم گفت: راه نجات اقتصاد کشورمان توجه به اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۳۵
رئیس بسیج طلاب کشور:
مسئول بسیج طلاب کشور با بیان اینکه صد در صد از ورودی های حوزه، عضو بسیج هستند، گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار روحانی در بخش سازندگی در حال فعالیت می باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۰
طی مراسمی معاون جدید هماهنگ کننده تیپ امام جعفر صادق(ع)، با حضور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه تودیع و معارفه شد.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۷:۴۲
فرمانده تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع):
فرمانده تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع) بابیان اینکه فتنه گران هنوز از پول بیت‌المال حقوق می‌گیرند، گفت: برخی مدیران معتقدند همان‌گونه که برای رشته‌های ورزشی باید مربی از خارج بیاوریم، در بحث اقتصاد مقاومتی نیز باید مدیر از خارج بیاوریم.
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۹
بیانیه تیپ مستقل ۸۳ امام جعفرصادق(ع)
تیپ مستقل ۸۳ رزمی تبلیغی امام جعفر صادق(ع) با صدور بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اعلام کرد: الگوی بسیج دستاورد ارزشمند انقلاب اسلامی برای همه جهانیان است.

صفحات