۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۸
با حضور فرمانده تیپ برگزار شد؛
مراسم اختتامیه دوره آموزشی هادیان سیاسی گردان‌های تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) با حضور فرمانده تیپ در سالن جلسات دفتر فرماندهی یگان برگزار گردید.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۷
بیانیه تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن
تیپ ۸۳ مستقل روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: طلوع خورشید انقلاب در ۲۲ بهمن ۵۷، پوشالی بودن قدرت مستکبران عالم در مقابل ملتی که در برابر آن‌ها صف آرایی می‌کند را به منصه ظهور رساند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، در بیانیه تیپ ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) آمده است: طلوع خورشید انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ که با رهبری‌های یگانه دوران حضرت امام خمینی (قدس سره) و بیعت و همراهی جانانه ملت شریف ایران با این شخصیت فرزانه تاریخ به ثمر نشست، پوشالی و شکست پذیر بودن قدرت مستکبران عالم در مقابل ملت‌هایی که با توکل بر خداوند و صبر واستقامت در برابر آن‌ها صف آرایی می‌کنند را به منصه ظهور رساند.بیانیه افزوده است: به رغم تصورات باطل افراد سست ایمانی که با دست کم گرفتن اراده پولادین و استوار مردان و زنان با ایمان ایران اسلامی، تحت تاثیر قدرت خیالی دشمنان واقع شده و شکست خوردن سریع این انقلاب رادر برابر طوفان سهمگین ترفند‌های استکیار جهانی پیش بینی کرده بودند، اکنون ملت رشید ایران اسلامی با توکل بر خداوند متعال و تبعیت از ولایت فقیه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار دارد.در فراز دیگری از بیانیه مطرح شده است: انقلابی که با رهبری داهیانه حضرت امام خمینی قدس سره و خلف شایسته ایشان مقام معظم رهبری مدظله العالی و بصیرت و حضوربه موقع مردم در صحنه توانسته تا کنون حربه‌های دشمنان خود را در قالب‌های تهدید، تحریم، جنگ، فتنه، نفوذ، اختلاف و ایجاد اغتشاش و بی نظمی همه و همه را خنثی کند و اکنون بسان درختی تنومند در برابر طوفان‌ها بایستد و به دستاورد‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف نائل آید.بیانیه تیپ ۸۳ خاطرنشان کرده است: تیپ مستقل ۸۳ روحانیون تبلیغی رزمی امام جعفر صادق علیه السلام ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران و شکر گزاری به درگاه خداوند متعال بواسطه در کنار یکدیگر قرار گرفتن دو نعمت امت بصیر و امام عادل، و اعلام تجدید میثاق با بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و بیعت مجدد با خلف صالح ایشان امام خامنه‌ای عزیز مدظله العالی، از تمامی اقشار ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی می‌خواهد با شرکت پر شکوه و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخ کوبنده‌ای به یاوه گویی‌های استکبار جهانی داده ومانند گذشته به جهانیان ثابت کنند ملت مقاوم وصبور ایران اسلامی هرگز با حربه‌های نخ نما شده استکبار از اصول وآرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی عقب نخواهد نشست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۷
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع):
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) با تأکید بر اینکه روحانیون پیشگامان عرصه‌های جهاد و شهادت هستند گفت: روحانیت همواره ولایت‌پذیری را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.
۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۴
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون خبرداد:
رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: هم‌اکنون حدود ۱۴۰۰ پایگاه بسیج طلاب و روحانیون در حوزه‌های علمیه سراسر کشور فعال است و حدود ۱۵۰ هزار نفر در بسیج طلاب، اساتید و روحانیون عضویت دارند.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۴
بسیج مدرسه علمیه معصومیه (س):
بسیج مدرسه علمیه معصومیه قم با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اعلام قدس به‌عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی، این اقدام را نشانه ضعف جبهه استکبار و در رأس آن آمریکا و رژیم غاصب صیونیستی دانست.
۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۹
مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) خبر داد:
مسئول جذب و اعزام روحانیون تیپ ۸۳ مستقل امام جعفرصادق(ع) از اعزام یکهزار و ۳۲۳ «نفر ماه» روحانی تبلیغی به رده های مختلف سپاه در سراسر کشور در ایام ماه محرم خبر داد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۰
خشونت‌های وحشیانه افراطیون بودایی نسبت به مسلمانان میانمار در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر در حالی صورت میپذیرد که هر روز شاهد وقوع فجیع‌ترین جنایت‌ها بر ضد مسلمانان مظلوم این کشور هستیم.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۵
ویژه طلاب و روحانیان؛
همایش سراسری جنگ نرم و عملیات روانی به همت مرکز عملیات سایبری تیپ مستقل ۸۳ امام جعفر صادق (ع) ویژه طلاب برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷
سردار غیب پرور در قم:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نظام سلطه در برابر نظام مقدس اسلامی است و این‌ یک عرصه واقعی و عمیق است و تقابل فکری و عملی آن‌ها کاملاً در جریان است.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۲
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون:
حجت الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی با بیان این که درحال حاضر ۱۵۵ هزار نفر عضو بسیج طلاب می باشند گفت: باید روحیه محافظه کاری را کنار بگذاریم و منویات رهبر انقلاب را پی گیر باشیم.
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۲
آیت الله اعرافی در همایش مدیران حوزه و مسئولان بسیج طلاب:
عضو شورای عالی حوزه های علمیه با بیان اینکه ‌حوزه انقلابی باید پاسخگوی نیازهای مردم و انقلاب باشد، تصریح کرد: سیاسی بودن نباید یک موضوع مذموم شمرده شود، چرا که سیاسی بودن مدال افتخار حوزه است.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۳:۰۸
فرمانده تیپ امام جعفر صادق(ع)خبر داد:
در حال حاضر ۴۰۰ نفر از اساتید عضو بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم می باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۰۲:۲۶
فرمانده تیپ امام صادق(ع):
فرمانده تیپ امام جعفر صادق(ع) بر لزوم تاسی مسئولان کشور و دولت از گفتمان انقلاب و امام راحل تاکید کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۵
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم:
فرمانده تیپ ۸۳ امام صادق (ع) قم گفت: راه نجات اقتصاد کشورمان توجه به اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۱:۳۵
رئیس بسیج طلاب کشور:
مسئول بسیج طلاب کشور با بیان اینکه صد در صد از ورودی های حوزه، عضو بسیج هستند، گفت: در حال حاضر بیش از ۱۵ هزار روحانی در بخش سازندگی در حال فعالیت می باشند.

صفحات