تجدید میثاق مدیران صدا و سیمای مرکز قم با آرمانهای شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم به نقل از روابط عمومی صدا وسیمای مرکز قم، همزمان با هفته دفاع مقدس، حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر مدیر کل و جمعی از مدیران این مرکز با حضور در گلزار شهدای حضرت علی بن جعفر (ع) قم با شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.

حضور بسیجیان دلسوز در رسانه ملی دشمنان را ناکام کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مرکز بسیج صدا و سیمای مرکز قم در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن هفته بسیح اعلام کرده است: اگر بسیجی و تفکر و بسیجی نبود در دفاع مقدس نمی توانستیم در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کنیم و هر جا که نوای دلنشین بسیج طنین انداز شده تحولی عظیم به بار آورده که ثمرات آن در همه زمینه ها آشکار شده است .

در این بیانیه اضافه شده است:  یکی از آن عرصه ها رسانه ملی است که از همان ابتدای صدور فرمان تشکیل بسیج 20 میلیونی رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) پا به عرصه گذاشت .

تبیین ابعاد تخریبی "دجال واره" در همایش اصحاب رسانه قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در نشست تبیین ابعاد تخریبی "دجال واره" که به همت بسیج رسانه استان قم برگزار گردید، حجت الاسلام امید علی اصغرزاده، کارشناس رسانه و ماهواره با اشاره به این که برنامه های ماهواره ای امروز بیش از هر زمان دیگری کانون خانواده ها و هویت و تفکر نسل جوان را نشانه گرفته است، ابراز داشت: این که در شبکه های ماهواره ای به خصوص در رابطه با جامعه ایرانی بر تشکیل زندگی های مجردی، تبلیغ تجمل گرایی، بی حیایی و بی غیرتی و دوری از شعائر مذهبی تاکید می شود، حاکی از آن است که دشمن از طریق ابزار ماهواره تغییر در سبک زندگی ایرانیان مسلمان را هدف خود ق

حفظ خط قرمز ها، پشتوانه انقلاب را محکمتر می کند/بسیج پشتوانه کشور و انقلاب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم به نقل از دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی، این مرجع تقلید در دیدار فرماندهان بسیج سازمان صدا و سیما با تبریک دهه مبارک فجر، مجموعه تعلیمات اسلام را منحصر در سه حوزه اصول و عقاید، فروع احکام اسلامی و مسائل اخلاقی دانست.

رسانه ملی به تنهایی در مقابل هجوم رسانه ای غرب ایستاده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و رئیس مرکز بسیج رسانه ملی در این مراسم با اشاره به اینکه امروز در سراسر دنیا شاهد آن هستیم که دشمنان به قدرت انقلاب اسلامی اذعان دارند، گفت: رسانه ملی ومتولیان رسانه ای کشور می توانند با تولید آثار فاخر در حوزه های دفاع مقدس و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  نقش  تاثیرگذاری در افکار عمومی ایفا نمایند.

صدا و سیما در مقابله با جنگ نرم نقش مهم و تاثیرگذار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، گردهمایی مسئولان و فرماندهان بسیج رسانه ملی و اولین دوره آموزشی تربیت مدرس جنگ نرم در شهر مقدس قم آغاز بکار کرد.

حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از شبکه های مختلف تبلیغاتی، فرهنگ و اعتقادات ملت ایران را نشانه گرفته اند، گفت: رسانه ملی باید بیش از پیش درراستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کند.

سنگ بنای بیداری اسلامی توسط امام خمینی (ره) نهادینه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، آیت الله سعیدی ظهر امروز در دیدار با جمعی از بسیجیان، فرماندهان و مدیران سازمان بسیج رسانه ملی سراسر کشور با اشاره به اهمیت فراگیری اندیشه سیاسی در بین جوانان، اظهار کرد: در موازنه مثبت عده‌ای سعی می‌کنند به کشورهای دیگر منافعی را اعطا کنند اما این موضوع در اندیشه سیاسی امام(ره) جایگاهی ندارد.

بسیج در عرصه جنگ نرم ظرفیت های مردمی را به میدان می آورد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، محمود عاطفی در همایش بزرگداشت روز بسیج رسانه که در تالار همایش های کوثر سازمان صداوسیما در سالروز عملیات غرورآفرین کربلای 5 و به یاد شهدای عرصه رسانه و گرامیداشت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر برگزار شد اظهار کرد: رسانه در مدل غربی آن بخشی واسط بین مردم و حاکمیت است و از آن به عنوان رکن چهارم دموکراسی یاد می شود.

نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز 91

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) استان البرز، سرتیپی از تلاش این موسسه برای نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز 91 خبر داد.

سرتیپی در ادامه درباره صحبت با سرگروه‌های سینمایی و سینماداران درباره اکران فیلم‌ها، گفت: هنوز صحبت‌های قطعی صورت نگرفته و قراردادی نیز با گروه‌های سینمایی منعقد نشده است.

وی درباره اکران فیلم "تهران 1500" نیز توضیح داد: این فیلم در اولویت اکران نوروز دفتر پخش فیلمیران قرار ندارد و تلاش می‌کنیم تا اکران مناسبی برای فیلم در نظر بگیریم.