۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۴/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۷
به همت بسیج صورت گرفت؛
مدیرکل و جمعی از مدیران صدا و سیمای مرکز قم در دومین روز از هفته دفاع مقدس با شهدای استان قم تجدید میثاق کردند.
۱۳۹۳/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۹
بسیج صدا و سیمای مرکز قم:
بسیج صدا و سیمای مرکز قم در بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج اعلام کرده است: حضور بسیجیان دلسوز در رسانه ملی با تفکر بسیجی و پیروی از قیام عاشوراست که دشمنان کینه توز را در تحقق اهداف شوم خود ناکام می مانند .
۱۳۹۳/۰۴/۱۰ - ۲۲:۴۴
به همت سازمان بسیج رسانه برگزار شد؛
نشست بررسی ابعاد مخرب ماهواره بر زندگی خانواده ها و جوانان با حضور اصحاب رسانه استان قم برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۷
آیت‌الله مکارم‌شیرازی:
یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه عبور از خطوط قرمز اصل انقلاب را به خطر می‌اندازد، بسیج و جوانان را پشتوانه انقلاب و کشور دانست.
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۰
رئیس بسیج صداوسیما:
مراسم افتتاحیه گردهمایی مسئولان و فرماندهان بسیج رسانه ملی و اولین دوره آموزشی تربیت مدرس جنگ نرم با سخنرانی رئیس بسیج صداسیما در مجتمع ولایت قم برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۱
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: رسانه ملی باید بیش از پیش درراستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تلاش کند.
۱۳۹۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۵۸
امام جمعه قم در دیدار با بسیجیان صدا و سیما:
امام جمعه قم گفت: حصر رسانه‌ای از اول انقلاب برای جامعه اسلامی وجود داشته است اما در این مسیر توفیقات بسیاری نصیب جامعه اسلامی شده زیرا مدیران رسانه‌ای جامعه اسلامی توانسته‌اند مسیر پیشرفت و مقابله با هجمه‌های دشمن را شناسایی کنند.
۱۳۹۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۸
رئیس سازمان بسیج رسانه در همایش بسیج رسانه:
رئیس سازمان بسیج رسانه با اشاره به نقش بسیج در دفاع مقدس به عنوان جنگ سخت اظهار کرد: در عرصه جنگ نرم هم بسیج می تواند مانند دوران دفاع مقدس تمام ظرفیت های مردمی را به عرصه بیاورد.
۱۳۹۰/۱۲/۱۴ - ۰۲:۳۵
به گفته علی سرتیپی، مدیرعامل پخش فیلمیران نمایش دو فیلم سینمایی 'قلاده‌های طلا' و 'گشت ارشاد' در سبد اکران نوروز ۹۱ قرار دارد