۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۳
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه علی بن‌ ابیطالب(ع) استان قم گفت: باید برای تغییر الگوی کاشت در استان تلاش می‌شود و تحقیقاتی در خصوص اینکه کاشت چه محصولاتی متناسب با اقلیم استان قم است و مصرف آبی کمتری دارد انجام شده است.
۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۸
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم خبر داد
مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: تاکنون با تسهیلات بسیج سازندگی استان هزار کارگاه در حوزه اقتصاد مقاومتی راه اندازی شده است که این عدد برای استان قم به عنوان یک استان کوچک، قابل توجه است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۲:۲۲
به همت سازمان بسیج سازندگی؛
همایش تجلیل و تقدیر از نفرات برتر گروه‌های برتر جهادی بسیجی سال ۹۵ استان قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۹
رئیس سازمان بسیج سازندگی خبر داد
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: این سازمان در سال ۹۵ برنامه دارد که ۱۲ هزار واحد کوچک صنعتی در حوزه صنایع تبدیلی را در سراسر کشور ایجاد کند.
۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۵
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از اعزام بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ طلبه و دانشجوی بسیجی جهادگر به اردوی‌های جهادی در ایام نوروز خبر داد.
۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۳
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) از ایجاد شبکه بسیج همگام با کشاورز در قالب بسیجیان مهندس کشاورزی خبر داد.
۱۳۹۴/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم :
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم با اشاره به اینکه در سال ۹۴ نزدیک به ۹ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های اقتصاد مقاومتی پرداخت می‌شود، گفت: در دو سال گذشته ۷۰۰ کارگاه در بخش‌های مختلف اقتصاد مقاومتی ایجاد شده است.
۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط بسیج سازندگی استان قم در راستای ایجاد اشتغال گفت: در سال ۹۲ و ۹۳ بیش از ۷۰۰ کارگاه با ۱۱.۵ میلیارد تومان در استان قم تأسیس شد.
۱۳۹۴/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۵
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم خبرداد؛
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از اعزام ۲۳ گروه جهادی استان قم به مناطق محروم و کم برخوردار کشور در ایام تابستان خبر داد.
۱۳۹۴/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۹
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: طلاب بسیجی در اعزام هایی که خواهند داشت، کالاهای داخلی را تبلیغ بکنند و انشاالله برسیم به آن سر خطی که مقام معظم رهبری ترسیم کردند.
۱۳۹۴/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۱
با حضور جانشین فرمانده کل سپاه؛
جمعی از جهادگران بسیجی برتر امروز با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه و ابراهیم عزیزی رئیس سازمان بسیج سازندگی تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۳
با حضور جمعی از مسئولان سپاه و بسیج انجام شد؛
جمعی از جهادگران بسیجی برتر امروز با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه و ابراهیم عزیزی رئیس سازمان بسیج سازندگی تجلیل به عمل آمد.
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۰
سردار نقدی در قم تاکید کرد؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه توجه به کارگاه‌های کوچک راهکاری برای برون رفت از مشکلات اقتصادی است گفت: بسیجیان فعال باید حداقل سالی یکبار در گروه‌های جهادی شرکت کنند.
۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۶
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در قم:
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور در همایش رسم هجرت در قم گفت: بسیج میدان دار عرصه اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۴/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶
با حضور سردار سلامی و جهادگران بسیجی برگزار می شود؛
با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ده هزار پروژه اقتصاد مقاومتی در استان قم افتتاح می شود.

صفحات