۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۴/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۲
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج استان قم خبر داد؛
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج استان قم گفت: در صورت حمایت استانداری قم حدود ۲۵۰۰ زائر را به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب اعزام خواهیم کرد.
۱۳۹۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۲۹
مدیر راهیان نور سازمان اردویی بسیج:
مدیر راهیان نور سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با تأکید بر استفاده از هنر در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز اظهار کرد: راهیان نور برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است و می توان آن را بزرگترین عملیات فرهنگی کشور دانست.
۱۳۹۳/۰۳/۲۶ - ۲۲:۲۶
سردار سلیمانی:
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج، با بیان اینکه راهیان نور در امتداد دفاع مقدس و دفاع مقدس در امتداد واقعه عظیم عاشورا است، راهیان نور را نقطه عطفی در جنگ نرم دشمن دانست.
۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۹
در قالب پنج دستگاه اتوبوس صورت گرفت؛
کاروان زیارتی "روضة الشهدا" در قالب پنج دستگاه اتوبوس صبح امروز از مسجد امام علی(ع) منطقه فرهنگیان قم عازم زیارت مناطق عملیاتی جنوب گردید.
۱۳۹۲/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۵
در حاشیه فرمایشات دیروز مقام معظم رهبری؛
صدها هزار نفر از مردم ،خود را به یادمان های مقدس جنوب می رسانند تا با یاد شهدا ، سال نو خود را تحویل کنند و این سان تحولی یابند که به راستی جز در مشاهد مشرفه و بقاع متبرکه در جای دیگر نمی توان نشانه های آن را یافت.
۱۳۹۲/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۲
طی سال۹۲؛
مسئول اردويي و گردشگري ناحیه مقاومت سپاه پاوه گفت: در طول سال جاري شهرستان پاوه ميزبان بیش از ۳۰ هزار نفر از مسافران در قالب راهيان نور بود.
۱۳۹۲/۱۲/۱۹ - ۲۱:۰۰
باحضورسرداریعقوب سلیمانی صورت گرفت؛
مراسم تودیع و معارفه مدیراردوگاه فرهنگی تربیتی ولایت قم با حضورسرداریعقوب سلیمانی دبیرقرارگاه مرکزی سازمان اردویی،راهیان نوروگردشگری بسیج برگزارشد.
۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۸
همسر شهید مهدی باکری؛
همسر شهيدمهدی باکري عنوان کرد: راهیان نور واسطه ای برای الگو گرفتن از شهدا است.
۱۳۹۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۱۴
مسئول سازمان اردويي و راهيان نور بسيج:
سردار سليماني دبير قرارگاه مركزي راهيان نور كشور گفت: تاكنون ۴۳۰۰ نفر در قم دوره تخصصي آموزش مديريت كاروان هاي راهيان نور را گذرانده‌اند.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۷
مسئول کمیته مرکزی خادمین راهیان نور:
حضور نخبگان، طلاب و دانشجویان به عنوان خادم در مناطق عملیاتی دفاع مقدس ظرفیت بالایی برای کادرسازی مدیران توانمند و ارزشی برای انقلاب و نظام اسلامی محسوب می‌شود.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۳
ما ایستاده‌ایم، شعار امسال راهیان نور
همایش ملی راهیان نور ۲۰ اسفند ماه با شعار ما ایستاده ایم در خرمشهر برگزار می شود.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۴
با حضور رئیس سازمان حج و زیارت؛
مراسم اختتامیه چهارمین دوره تخصصی آموزشی مدیران کاروانهای راهیان نور ویژه بسیج خواهران صبح امروز با حضور رئیس سازمان حج و زیارت در قم برگزار شد.
۱۳۹۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۹
رئیس سازمان حج و زیارت در قم:
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به نقش موثر راویان دفاع مقدس در انتقال فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جدید جامعه اظهار داشت: راویان دفاع مقدس روایت کنندگان مسائل و مصائب عاشورا و کربلا هستند.
۱۳۹۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۴۲
مدیر اردو گاه فرهنگی وتربیتی ولایت قم:
مدیر اردو گاه فرهنگی وتربیتی ولایت قم گفت: میزبان ۲۵۰نفر ازبسیجیان طرح صالحین صدا وسیما هستیم.
۱۳۹۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۲
فرمانده اردوگاه فرهنگی وتربیتی ولایت قم خبر داد:
پایگاه اطلاع رسانی سپاه؛ فرمانده اردوگاه فرهنگی وتربیتی ولایت قم گفت: میزبان ۴۲۰ بسیجی از ۶ استان کشور در دی ماه می باشیم.

صفحات