۲۰۱۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۲۰۱۸/۰۲/۱۴ - ۲۳:۰۳
یادواره ۸۲ دانش آموز شهید دبیرستان دوره دوم آیت الله کاشانی قم عصر امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن در نمازخانه این دبیرستان برگزار شد.
۲۰۱۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۵
معاون تعليم و تربيت سپاه استان قم عنوان کرد
معاون تعليم و تربيت سپاه استان قم از اعزام دانش‌آموزان بسیجی به اردوی رامسر خبر داد و گفت: ۳۰۰ نفر از پسران و ۳۰۰ نفر دختران بسیجی در قالب طرح یاوران ولایت به مدت ۶ روز در رامسر حضورمی‌یابند.
۲۰۱۷/۰۲/۱۱ - ۰۲:۲۶
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر صورت گرفت؛
نشست هم اندیشی تحت عنوان "دانش آموز انقلابی مدرسه انقلابی " همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در قم برگزار شد.
۲۰۱۶/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۰
بیش از ۱۳۰۰ دانش آموز بسیجی در قالب طرح آیه های تمدن سطح علمی شان را محک زدند.
۲۰۱۶/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۲
توسط معاون اجرایی سپاه استان قم انجام گرفت:
احمد بیطرفان، با حضور در واحدهای مقاومت از آزمون پیشرفت تحصیلی طرح آیه های تمدن و رزمایش پدافند غیرعامل بازدید به عمل آورد.
۲۰۱۶/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۸
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم:
معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: راهیان نور، خط بطلانی بر جداسازی نوجوانان از فرهنگ عاشوراست.
۲۰۱۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۴
شهدای دانش آموز، امروز پیروانی بصیر و مجاهد در بسیج دانش آموزی دارند که همپای دیگر فرزندان انقلاب درس خود را از مکتب قاسم بن الحسن(ع) گرفته اند و بازوان پرتوان پیشرفت و حرکت علمی کشور خواهند بود.
۲۰۱۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۰
همزمان با هفته بسیج دانش آموزی صورت گرفت؛
فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام با حضور در سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، به بیان دیدگاه ها و دغدغه ها و مسائل پیش روی خود پرداختند.
۲۰۱۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۰
با مشارکت سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع)؛
معاون اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم گفت: با همکاری سپاه امام علی بن‌ابیطالب(ع) ۲ هزار و ۴۰۰ نفر از دانش‌آموزان قمی از چهاردهم مهرماه به سمت مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند که این آمار افزایش ۱۲۰ درصدی اعزام‌ها در مدت مشابه نسبت به سال گذشته را نمایش می‌دهد.
۲۰۱۶/۱۰/۰۲ - ۰۱:۰۰
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم خبر داد
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم گفت: امسال ظرفیت اعزام ۱۵ هزار دانش‌آموز به مناطق عملیاتی راهیان نور در سپاه استان قم وجود دارد که امیدواریم با مشارکت اداره‌کل آموزش و پرورش استان بتوانیم این ظرفیت را عملیاتی کنیم.
۲۰۱۶/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۷
سردار فضلی خبر داد
رئیس ستاد راهیان نور گفت: یک میلیون و ۳۷ هزار دانش‌آموز و فرهنگی از استان‌های مختلف کشور به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شود.
۲۰۱۶/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه شهدا برجسته‌ترین الگوهای جهان بشریت هستند، گفت: امید است به برکت خون شهدای دفاع مقدس بتوان آموزه‌های آن‌ها را به دانش آموزان انتقال داد.
۲۰۱۶/۱۰/۰۱ - ۱۶:۴۴
رئیس قرارگاه راهیان نور کشور:
رئیس قرارگاه راهیان نور کشور گفت: اگر امروز در مقابل رژیم صهیونیستی، داعش و تکفیری‌ها در سوریه و لبنان دفاع می‌شود به دلیل الگو گیری از هشت سال دفاع مقدس است.
۲۰۱۶/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۳
مراسم افتتاح اعزام راهیان نور دانش‌آموزی کشور صبح امروز در حرم حضرت معصومه(س) در قم برگزار شد.
۲۰۱۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۴
سردار نقدی در جمع دانش‌آموزان بسیجی در قم:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تلاش گروه‌های تکفیری برای اجرای عملیات‌های تروریستی در کشور به ویژه قم گفت: گروه‌های تکفیری به دنبال ایجاد اختلاف میان شیعه و اهل سنت هستند.

صفحات