۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۶
مسئول سازمان بسیج اصناف:
مسئول سازمان بسیج اصناف کشور گفت: امام خمینی(ره) همواره خود را از مردم عادی و مستضعف جامعه می دانست و در تلاش بود تا مانند آنها زندگی کند و همه مسئولان نیز باید سیره حضرت امام را الگوی خود قرار دهند.
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۵
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور:
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور با تاکید بر اینکه بسیجیان در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند، گفت: برجام هیچ مشکلی را از کشور رفع نمی‌کند چرا که آمریکا به صورت مستمر به دنبال فشار بر اقتصاد است.
۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۳
با حضور مسؤول سازمان بسیج اصناف کشور
مسؤول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: در مراسم گرامیداشت روز قشر بسیج اصناف با حضور حسن‌پور مسؤول سازمان بسیج اصناف کشور از فرماندهان پایگاه‌های برتر و جمعی از خانواده‌های شهدا تقدیر شده است.
۱۳۹۴/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۲
به همت سازمان بسیج اصناف سپاه استان قم صورت گرفت؛
یادواره شهیدان بازار قم و گرامیداشت جانباختگان فاجعه منا روز چهارشنبه با حضور کسبه و بازاریان و خانواده معظم شهدا در مسجد ملاجعفر بازار قم برگزار شد.
۱۳۹۴/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۷
با مشارکت اتاق اصناف قم انجام شد؛
مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: بسیجیان این رده اقشاری با مشارکت اتاق اصناف استان تاکنون در حاشیه برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس از ۶۰ هزار بازدیدکننده این نمایشگاه پذیرایی کرده‌اند.
۱۳۹۴/۰۶/۰۴ - ۱۷:۳۹
با حضور جمعی از مسئولان استانی انجام شد؛
فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج اصناف استان قم طی مراسمی با حضور مسئولان استانی تقدیر شدند.
۱۳۹۴/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۳
مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: طلاب پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی با حضور در برخی از مراکز تجاری استفاده از کالای ایرانی را در بیش از ۱۲۰ واحد تبلیغ کرده‌اند.
۱۳۹۴/۰۲/۰۹ - ۱۵:۵۷
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور عنوان کرد؛
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: به بازاریان و اصناف تهران فقه بازار آموزش داده می‌شود
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۲
ظهر امروز صورت گرفت؛
اصناف قم با تجمع در مسجد ملاجعفر اقدام روزنامه فرانسوی شارلی ابدو مبنی بر انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) را محکوم کردند.
۱۳۹۳/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۲
به همت حوزه شهید رجایی؛
همایش بررسی نقش تهاجم فرهنگی در تخریب اعتقادات دینی با سخنرانی یکی از اساتید برجسته حوزه علمیه در حوزه شهید رجایی بسیج اصناف قم برگزار شد.
۱۳۹۳/۰۷/۱۰ - ۱۹:۳۶
به منظور آشنایی با آسیب‌های دجال‌واره؛
خانواده‌های فرماندهان و مربیان پایگاه‌های مقاومت بسیج اصناف استان قم به منظور آشنایی با آسیب‌های دجال‌واره گردهم آمدند.
۱۳۹۳/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۹
مسئول سازمان بسیج اصناف قم خبر داد؛
مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم از پذیرایی ۳۵۰۰ بازدید کننده نمایشگاه «یاد یاران» به همت این رده مقاومت بسیج خبر داد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۵
جانشین فرمانده سپاه استان قم:
جانشین فرمانده سپاه استان قم گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در رده‌های مختلف اقشار و محلات مکانی برای ترویج آموزه‌های شهداست.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۱
مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب (ع)؛
مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم گفت:بسیجیان اصناف همیشه در کنار مسئولان نظام در برابر نقشه‌های دشمن ایستادگی می‌کنند و مانع از ترویج فرهنگ غربی در جامعه اسلامی خواهند شد.
۱۳۹۳/۰۶/۰۶ - ۲۱:۳۶
با حضور جانشین فرمانده سپاه قم؛
مراسم نکوداشت قشر بسیج اصناف با حضور رضا حافظی جانشین فرمانده سپاه استان قم در سالن همایش‌های مجتمع اداری اصناف برگزار شد.

صفحات