سیره امام راحل الگویی برای مسئولان باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، غلامرضا حسن پور چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت دهه فجر در سالن اجتماعات اتاق اصناف قم در سخنانی، ساده زیستی، زهد، تقوا و دفاع از محرومان را از ویژگی های مهم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توصیف کرد.
وی افزود: امام هیچ وقت به مردم دروغ نگفت و به همین علت مردم نیز از او تبعیت نموده و در همه عرصه های انقلاب حضور چشمگیری از خود به نمایش گذاشتند.
وی با اشاره به نقش رهبری حضرت امام در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امام راحل در مسیر انقلاب با گذشتن از مال و جان خویش و تقدیم فرزندش حاج آقا مصطفی از هیچ مجاهدت و فداکاری دریغ نکرد.

بسیجیان در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند/مستضعفان همچنان حافظ انقلاب هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، غلامرضا حسن‌پور پنجشنبه شب در همایش روز قشر بسیج اصناف که در سالن همایش‌های مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد، با بیان اینکه نزدیک به سه میلیون واحد صنفی در کشور وجود دارد، اظهار کرد: در مجموع ۲۲ میلیون نفر با مجموعه اصناف در ارتباط هستند.

وی با تاکید بر اینکه بسیجیان در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند، اضافه کرد: برجام هیچ مشکلی را از کشور رفع نمی‌کند چرا که آمریکا به صورت مستمر به دنبال فشار بر اقتصاد است به همین علت باید با هماهنگی مطلوب بتوانیم در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و تکیه بر ظرفیت‌های داخلی گام برداریم.

فرماندهان پایگاه‌های برتر اصناف در قم تقدیر شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ابوالقاسم زینی‌وند طی سخنانی با تاکید بر اینکه بسیجیان اصناف در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور پرشوری دارند، اظهار کرد: این قشر در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه‌های جنگ نقش‌های مختلفی را ایفا می‌کردند به همین علت بارها مورد تقدیر رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته‌اند.

برگزاری گرامیداشت جانباختگان حادثه منا در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، استاد حوزه علمیه قم در این مراسم با گرامیداشت رشادت ها و فداکارهای شهدای عرشی و ملکوتی دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: همه شهیدان از جمله شهدای بازار درطول هشت سال جنگ تحمیلی از اسلام و کیان نظام اسلامی و همچنین امامت و ولایت در برابر ظالمان و سفاکان دفاع جانانه ای نمودند.

پذیرایی بسیجیان اصناف از 60 هزار بازدیدکننده نمایشگاه یاد یاران قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ابوالقاسم زینی‌وند در حاشیه برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه نقش اقشار مختلف جامعه اسلامی به ویژه اصناف در دفاع مقدس به خوبی قابل مشاهده است تصریح کرد: اصناف اکنون نیز برای حراست از ارزش‌های دفاع مقدس گام‌های مناسبی برداشته‌اند.

تقدیر از فرماندهان پایگاه‌های اصناف در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، مراسم روز قشر بسیج اصناف سه‌شنبه شب در سالن همایش ساختمان اداری اصناف استان قم برگزار شد و جمعی از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت این رده اقشاری در این مراسم تقدیر شدند.

رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان قم طی سخنانی در این همایش خاطرنشان کرد: بسیجیان بدون هیچ چشم‌داشت مادی برای تحقق اهداف جامعه اسلامی گام برمی‌دارند و الگوبرداری از این روحیه در جامعه اسلامی می‌تواند بخش‌های مختلف جامعه را به تعالی مورد نظر برساند.

تبلیغ کالای ایرانی در 120 واحد تجاری توسط پایگاه تخصصی اقتصاد مقاومتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ابوالقاسم زینی‌وند در گفتگو با خبرنگاران طی سخنانی با تاکید بر اینکه روحانیت رسالت تبیین آموزه‌های دینی را در جامعه اسلامی بر عهده دارد تصریح کرد: ایجاد اقتصادی مستقل از بیگانگان و استفاده از ظرفیت‌های داخلی بدون تکیه بر ظرفیت روحانیت اجرایی نخواهد بود.

آموزش فقه به بازاریان و اصناف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، محمد ابراهیم کریمی که به همراه جمعی از بازاریان تهران ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله علوی گرگانی بیان کرد: قانون نظام صنفی کشور حدود 10 سال بود که بدون تغییر اجرا می‌شد و با وجود اینکه بسیج از نهادهای مردمی است که به دستور امام خمینی (ره) تشکیل شده است، اسمی از آن در قانون صنفی وجود نداشت.

تجمع اصناف قم در اعتراض به هتک حرمت به ساحت نبی‌گرامی اسلام(ص)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، اصناف استان قم ظهر امروز به دعوت سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با تجمع در مسجد ملاجعفر بازار اصلی این استان، اقدام روزنامه فرانسوی شارلی ابدو مبنی بر انتشار کاریکاتور موهن به ساحت مقدس حضرت محمد(ص) را محکوم کردند.

در این مراسم ابوالقاسم زینی‌وند مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم، فرماندهان و بسیجیان این رده اقشاری به همراه جمعی از مسئولان سپاه استان قم حضور داشتند.

نقش تهاجم فرهنگی در تخریب اعتقادات دینی بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، همایش بررسی نقش تهاجم فرهنگی و کاربرد دجال‌واره در تخریب اعتقادات دینی و بنیان خانواده به همت حوزه شهید رجایی سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) عصر پنج‌شنبه در سالن همایش‌های ساختمان اداری اصناف قم برگزار شد.
ابوالقاسم زینی‌وند مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه قم، غلام‌رضا تفتی رئیس اتاق اصناف قم و محمد علی قاسمی فرمانده حوزه شهید رجایی سامان بسیج اصناف به همراه بسیجیان و فرماندهان این حوزه مقاومت در این مراسم حضور داشتند.