ملت از عملکرد دولت ناراضی است/ از اهانت آشوب طلبان به قرآن و مقدسات نمی توان گذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، بيانيه مركز بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه قم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

قال الله تعالی (انَ الله یدافع عن الذین امنوا انَ الله لا یحب کل خوان کفور) حج38

همانا خداوند از کسانی که ایمان دارند دفاع می کند قطعا خداوند خیانت کاران ناسپاس را دوست ندارد .

تضعیف اقتدار سپاه و نیروهای مسلح خیانت به ملت و خدمت به اجانب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، متن بیانیه بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه  به مناسبت حمله مقتدرانه به مواضع  گروه تروریستی داعش، به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حمله مؤمنانه، مقتدرانه و غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاههای تکفیریهای مزدور موجب یأس دشمن، شادی ملت و نیروهای حزب الله در سراسر جهان و در یک جمله یشف صدور قوم مؤمنین گردید.
گرچه پیام های این حمله فراوان است؛ لیکن به چند مورد اشاره میشود:
پیام برای دشمنان
1-  حمله به امنیت ایران موجودیت دشمنان را در معرض نابودی قرار میدهد.

بیانیه انتخاباتی بسیج اساتید و نخبگان حوزه


به گزارش خبرگزاری سپاه قم، متن بیانیه دبیرخانه مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه های علمیه به این شرح است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و با ایمان ایران
در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، چند نکته مهم را به اطلاع می­رسانیم:
1-حضور حداکثری
الف) از آنجا که نظام اسلامی قوی­ ترین قدرت در مقابل سردمداران زر، زور و تزویر بوده و کفر، نفاق و فساد را در سراسر جهان با چالش مواجه ساخته است، تقویت این نظام، واجب عقلی و شرعی است و حضور حداکثری شما در انتخابات مراتب این تقویت را افزایش خواهد داد.

رئیس بسیج اساتید و نخبگان حوزه تودیع ومعارفه شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، در این مراسم که در دفتر آیت الله العظمی نوری همدانی برگزار شد، از زحمات حجت الاسلام والمسلمین احمد عابدی قدردانی و حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن نبوی، معاون تبلیغ حوزه های علمیه به عنوان رئیس جدید معرفی شد.  لازم به ذکر است: حجت الاسلام والمسلمین عابدی سه سال ریاست بسیج اساتید و نخبگان حوزه را به عهده داشت و به علت مشکلات جسمی از سمت خود کناره گیری کرد.    گفتی است مشهد و اصفهان از مراکزی است که در گذشته  بسیج اساتید و نخبگان در آن راه اندازی شده بود و در آینده نزدیک در تهران و سایر شهرها نیز  راه اندازی خواهد شد. رئیس ب</body></html>

مدیریت فرهنگی در کشور ضعیف است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی گرجیان با اشاره به این که متأسفانه مدیریت در کشور ما در عرصه‌های گوناگون ضعیف است اظهار داشت: به نظر می‌رسد برخی آقایان از جمله دولتمردان به جای رفع نقاط ضعف در مدیریت فرهنگی به دنبال برنامه‌ها و حواشی خاصی هستند و حال‌ آن که برای رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری و علما و مراجع باید از حاشیه‌ها دوری کرد و به متن برنامه‌ها بر اساس مطالبات بزرگان ورود داشت.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان قم: نسبت به تحقق عدالت عقب هستیم/ باید برای اجرای عدالت وحیانی و مبتنی بر آموزه‌های قرآنی و اسلامی ‌‌بیشتر ‌بکوشیم

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدمهدی گرجیان ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به‌ویژه آیت‌الله شهید بهشتی به‌عنوان معمار دستگاه قضایی انقلاب اسلامی اظهار داشت:‌ عدالتی که غرب برای انسان حیوانی برقرار می‌کند، یک عدالت وحیانی و براساس آموزه‌های دینی نیست، بلکه عدالتی بر پایه آموزه‌های اومانیستی و لیبرالیستی است که این نگرش به‌هیچ‌وجه مدنظر ما نبوده و نیست.

آشتیانی:لزوم ترویج روحیه بسیجی توسط اساتید بسیجی در میان دانشجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی دوشنبه شب در همایش روز قشر بسیج اساتید که در سالن غدیر دانشگاه آزاد اسلامی استان قم برگزار شد، با تاکید بر اینکه روحیه بسیج در میان مردم ایران قبل از انقلاب اسلامی وجود داشته است، اظهار کرد: ترویج این روحیه در جامعه سبب پیشبرد اهداف نظام اسلامی و حفظ آرمان‌ها می‌شود.   وی با بیان اینکه مقابله با جهاد اصغر نسبت به جهاد اکبر از اهمیت بیشتری برخوردار است، اضافه کرد: مقابله با نفس انسان جهاد اکبر است که انسان در صورت پیروزی در این جهاد می‌تواند در جهاد اصغر و مبارزه با دشمن‌های بیرونی به پیروزی برسد.   معاون

همایش روز بسیج اساتید در قم/تجلیل از حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی

عبدالرحیم علیزاده در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه استان قم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید دکتر مصطفی چمران گفت: 31 خرداد سالروز شهادت این بزرگ مرد تاریخ ایران می باشد و به همین مناسبت این روز به عنوان روز بسیج اساتید نامگذاری شده است.   جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم ابراز داشت: در راستای تبیین جایگاه شهادت در بین اساتید و گرامیداشت خدمات ارزشمند آنان در حوزه علم و معرفت و اعتلای انقلاب اسلامی، سازمان بسیج اساتید مقارن با شب میلاد کریمه اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) همایشی را با عنوان "رسالت بسیج اساتید و منویات مقام معظم رهبری" برگزار می کند.   وی ادامه داد: