۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۳
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن دست از کینه‌توزی برنمی‌دارد و برای زدن اندیشه فکری ملت ایران همه تلاش خود را می‌کند، براین اساس جوانان باید به عنوان افسران میدان جنگ نرم و فرماندهان قرارگاه باید فعالیت کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۳
بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه قم:
بسيج اساتيد و نخبگان حوزه علميه قم با صدور بیانیه ای تصریح کرد: در اطاعت از دستورات حکیمانه رهبر عزیزمان هرگز درنگ نخواهیم کرد و از مسئولین هم می خواهیم به جای بازی های سیاسی عملاً در خط مقام معظم رهبری حرکت کنند.
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۰
بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه:
بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه در بیانیه به مناسبت حمله مقتدرانه به مواضع گروه تروریستی داعش تاکید کرده است: تضعیف اقتدار سپاه و نیروهای مسلح خیانت به ملت و خدمت به اجانب است.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۷
دبیرخانه مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه های علمیه در بیانیه ای تصریح کرد: حضور در انتخابات هر چه افزون تر باشد، شکوه پشتیبانان نظام بیشتر و موجب یأس کفار و منافقان خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۲۲:۰۳
در اجلاسیه بسیج اساتید ونخبگان حوزه:
در اجلاسیه بسیج اساتید و نخبگان حوزه، تودیع ومعارفه رئیس بسیج اساتید و نخبگان حوزه برگزار شد.
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۳
رئیس بسیج اساتید استان قم:
رئیس بسیج اساتید استان قم با انتقاد از ضعف فرهنگی در کشور گفت: متأسفانه برخی از دولتمردان به‌جای پرداختن به متن برنامه‌های اصلی به دنبال حواشی و کارهای دیگر هستند.
۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۹
مسئول سازمان بسیج اساتید استان قم:
مسئول بسیج اساتید استان قم گفت: باید برای اجرای عدالت وحیانی و مبتنی بر آموزه‌های قرآنی و اسلامی هر چه بیشتر و بهتر بکوشیم.
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۰
در پی سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم صادر شد؛
بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت رژیم آل خلیفه به جهت سلب تابعیت از آیت الله شیخ عیسی قاسم بیانیه صادر کرد.
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۲
همزمان با روز قشر بسیج اساتید انجام شد
اساتید بسیجی استان قم در مراسم گرامیداشت سالروز این قشر از خدمات ۱۲ ساله حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی تقدیر کردند.
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۷
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد:
معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:‌ روحیه بسیجی باید توسط اساتید بسیجی در میان دانشجویان ترویج شود.
۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۲۲:۳۵
همزمان با سالروز شهادت دکتر چمران برگزار می شود؛
همایش اساتید بسیجی استان قم و مراسم تجلیل از حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی، همزمان با سالروز شهادت دکتر چمران در قم برگزار می شود.
۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۷
مسئول سازمان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه؛
مسئول سازمان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه گفت: متاسفانه با فقر تحقیقات علمی پژوهشی در حوزه آیات مربوط به جهاد روبرو هستیم.
۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم:
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم گفت: کاری که دشمن نتوانست با تحریم انجام دهد با مذاکره انجام داد و آن توقف برنامه هسته‌ای ما بود.
۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۷
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم:
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم گفت: ۹دی روزی است که نظام اسلامی در آن، مهر تاییدی دوباره خورد و در واقع آن روز، غدیر انقلاب است.
۱۳۹۴/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم خبر داد؛
جانشین سازمان بسیج اساتید استان قم با اشاره به لزوم فعالیت‌های فرهنگی در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن گفت: در هفته سوم آذرماه کارگاه پیوست نگاری فرهنگی با حضور ۱۲۰ نفر از اساتید دانشگاه‌ها به مدت ۳ روز در قم برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۰
همزمان با روز قشر؛
اساتید نمونه بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم طی مراسمی، همزمان با روز قشر بسیج اساتید در دانشگاه قم تقدیر شدند.

صفحات